آلوزینک ,ساندویچ ,پانل ,استفاده ,آلومینیوم ,برابر ,ساندویچ پانل ,مورد استفاده ,انتقال حرارتی ,آلوزینک aluzinc ,ضریب انتقال ,ضریب انتقال حرارتیآلوزینک چیست ؟

آلوزینک aluzinc یکی از انواع  فلز مورد استفاده ورق ساندویچ پانل می باشد که مزیت های خاصی دارد که آن را از ورق آلومینیوم یا حتی گالوانیزه متمایز می سازد ، ورق آلومینیوم نرم و انعطاف پذیر است و باید  به عنوان روکش مورد استفاده قرار گیرد تا موثر باشد ، ولی ضریب انتقال حرارتی آلومینیوم بالا است و عایق مناسبی محسوب نمی شود بنابراین با توجه به مقاومت بالای ورق آلوزینک aluzinc استفاده شده در ساندویچ پانل در برابر رطوبت و ضریب انتقال حرارتی کمتر آن در برابر آلومینیوم و گالوانیزه ، انتخاب مناسب تری است . ورق آلوزینک استفاده شده در ساندویچ پانل ماموت اغلب از کره وارد شده و ضمانت 10 ساله تثبیت رنگ و سطح را دارد و مقاومت فوق العاده ای در شرایط جوی مرطوب دارد.

 

فلز گالوانیزه نورد شده با ترکیبی از آلیاژ آلومینیوم 55% و روی 43.4% و سیلیکون 1.6 % آلوزینک aluzinc نام دارد که مکان هایی با شرایط محیطی اسیدیته بالا نیازمند ساندویچ پانلی با همچین ورقی است . آلوزینگ aluzinc ورق فلزی فولادی ( مقاومت این فولاد در برابر خوردگی زیاد است )  است که رنگ های مختلفی دارد و بعداز مرحله شستشو یک لایه ی الومینیوم و روی ، بر روی سطح آن کشیده می شود و بعد رنگ می شود .

نمایندگی 5010 شرکت ماموت جهت فروش نصب و اجرای پروژه های ساندویچ پانل سقفی آلوزینک ، ساندویچ پانل دیواری آلوزینک aluzinc (آلوزینک ورق مورد استفاده ساندویچ پانل ) و انواع ساندویچ پانل های ماموت با ورق آلوزینک در خدمت صنعتگران و مدیران و مهندسین مجرب این مرز و بوم می باشد جهت اعلام سفارشات و در خواست پیش فاکتور رسمی و معتبر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

02634432181

02634469227

09121780754

وب سایت :

http://www.panel-mammut.com

منبع اصلی مطلب : نمایندگی آقای نعمت الله شاه محمدی
برچسب ها : آلوزینک ,ساندویچ ,پانل ,استفاده ,آلومینیوم ,برابر ,ساندویچ پانل ,مورد استفاده ,انتقال حرارتی ,آلوزینک aluzinc ,ضریب انتقال ,ضریب انتقال حرارتی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : ورق آلوزینک